úvodní stránka

Bohemians - Kurzy plavání pro děti

Přeskočit navigaci

Často kladené otázky a možnosti kontaktu


Mému dítěti ještě není 6 let, ale ve vodě se cítí jak doma?

Pokud by to bylo možné, nebudeme omezovat věk šesti lety. Věková hranice je nastavena na systém výuky a fyzickou i duševní vyspělost dětí. Mladší děti by se toho moc nenaučily a ještě by brzdily výuku ostatních. V podstatě stejné důvody, proč nabírá děti od šesti let například škola. Kromě toho bychom potom museli stejnou výjimku dát asi dvaceti dalším zájemcům.

Kdy, za kolik budou následující kurzy plavání?

Jestli termín není na webu, tak cena ani termíny nových kurzů ještě nebyly stanoveny. Musíte sledovat náš web nebo nástěnku ve vestibulu bazénu. Tam se objeví podrobné informace, kdy, kde a za kolik.

Plave se, když jsou státní svátky nebo když děti mají prázdiny?

Když se jedná o státem uznaný svátek (pracovní volno) neplave se. Jesliže jsou to např. jarní prázdniny - tak to se plave. Neplave se během letních, zimních prázdnin. Začátek a konec kurzu je vyznačen na legitimaci. Aktuální informace budou na našich stránkách.

Je možné ještě dítě přihlásit do probíhajícího kurzu?

Ano, je. Pokud kurzy již nejsou plně obsazeny, pak je to možné. V případě plavců je to většinou bez problémů, u neplavců v pokročilém čase výuky to bude problém. Jinak záleží na individuální dohodě.

Je možnost vás kontaktovat jinak než přes emailovou adresu?

Jelikož kurzy provozujeme dobrovolně, zdarma, ve svém volném čase, jediná možnost jak nás kontaktovat je přes email nebo přímo osobně během kurzů na bazénu. Pronájem bazénu je hrazen ze zápisného.

Je možná rezervace místa?

Není.

Je možné zaplatit převodem z účtu nebo složenkou?

Platí se hotově při zápisu. Platba fakturou je výjimečně možná po dohodě s Honzou Srbem.

Proč jsou zakázány "plavky" střihu "koupací bermudy, koupací šortky"?

Koupací bermudy, šortky, pánské šortky nejsou plavky. V plavkách se plave i koupe, ale koupacích šortkách se pouze koupe, čachtá, relaxuje. Další důvod je hygienický. Dokonce někteří "plavci" je používají jako spodní prádlo. A viděli jste někdy závodníka, plavce, který plave v bermudách? Rovněž nedoporučujeme nosit pánskou "push up". Zvětšené "sebevědomí" je při plavání naprosto bezpředmětné. Nevhodné jsou také tanga.

Jak je to s absencí? Vrací se zápisné?

Absence se neřeší, ale narušuje plynulou výuku. Kurzovné se vrací ode dne předložení potvrzení od lékaře (ne vystavení) a musí se zrušit celý zbytek kurzu.

Jak nás můžete kontaktovat?

Neváhejte nás kontaktovat na adrese bohemians.plavani@gmail.com a nebo přes kontaktní formulář.

Jméno: 
Email:
Řeka, která protéká Prahou:
(malá písmena, šest znaků)
Text: