úvodní stránka

Bohemians - Kurzy plavání pro děti

Přeskočit navigaci

Plavecké kurzy

Do kurzu jsou přijímány děti od šesti let, a to úplní neplavci (kde děti seznamujeme s vodou, učíme je správnému dýchání a základům plavání), "poloplavci" (u těchto dětí se soustředíme na zdokonalení plaveckých stylů, příp. odstraňování špatných návyků, vybroušení plavecké techniky), i plavci (děti, které jsou si v základních plaveckých stylech jisti a jež učíme další plavecké způsoby, případně je připravujeme pro vstup do plaveckého oddílu. Více informací o kurzech včetně cen naleznete v sekci Informace o kurzech.
Tyto kurzy probíhají formou výuky ve družstvech sestavených podle schopností dětí. Do výuky jsou zařazeny i hry příp. soutěže, lovení předmětů (pro posílení kapacity plic), skoky do vody a další.

Přípravka

Plavecká přípravka je určena pro dobré plavce, podmínkou je dobře uplavat 50 metrů. Jedná se o tréninkový způsob plavání. Přípravka připraví Vaše dítě pro další sportovní činnost, případně pro vstup do plavecké třídy v ZŠ Sázavská (http://www.zssazavska.cz)
Navazující sportovní činnost
Kromě výše uvedených kurzů mají plavci možnost dále pokračovat v plaveckém oddílu TJ Bohemians (http://www.bohpraha.cz) od žáků až po veterány.